Studentska večer

Dana 21. decembra 2018.god održana je Studentska večer u organizaciji Unimedia centra Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru i studenata koji su aktivni članovi ovog centra. Atmosfera je bila prijatna i  na akademskom nivou, ceo program vodila je studentica departmana za pedagoško-psihološke nauke Ajša Bakić, nastupio je Uni hor u sastavu Hamza Dolovac,Edina Cikotić, Nizama Mavrić, Selma Islamović, Almedina Đekić, Elma Demić, Naso Huseiović, Zerina Kadrić, Ramiz Ramović, Irma Tutić, potom je Uni akustik bend oraspoložio sve prisutne numerama poznatih domaćih i stranih pop  pevača , takodje studenti su čitali i kratke poučne priče. Ovo je samo najava projekta koji će biti relizovan u mesecu januaru u okviru dogadjaja Zimske igre, i sigurno je da neće odustati da postavljaju standarde i pomeraju granice nakon ovako uspešnog projekata kaže profesorica Elma Mavrić, koja je i mentor studenata Unimedia centra.

U emisiji Studenstki kutak je gostovala studentica Ajša Bakić koja je govorila o Studentskoj večeri, celo gostovanje možete pogledati u petak, 28.decembra 2018.god. od 18h, na Sandžak televiziji.

Posted by Internacionalni Univerzitet u Novom Pazaru on Понедељак, 24. децембар 2018.